Hakkımızda - Alteca - 0252 316 11 11
Alteca - 0252 316 11 11
Alteca Hakkımızda

İnsanlar, kapalı mekanlarda barınma ihtiyacının ortaya çıkmasından bu yana, kendi konfor, rahatlık ve güvenlikleriyle uyumlu yaşam alanları oluşturma çabası içinde olmuşlardır. Bu çabalar, zamanla yapı adı verilen özel yaşam alanlarını keşfetme, deneme ve geliştirme çabalarına dönüşmüş, teknolojinin ilerlemesiyle günümüz modern yapılarına evrilmiştir.

Günümüzde inşaat ve yapı sektörü, uluslararası standartlara uygun modern teknikler ve hızla gelişen teknoloji destekleriyle gerçekleştirilmektedir. Yapı sektörü, sürekli bir arayış içinde olup farklılık yaratma, daha fazla üretme ve daha hızlı bir şekilde cevap verme isteğiyle modern, güncel ve kişisel materyallerin üretimi ve pazarlaması konusunda rekabet etmektedir. Bu süreç, uzay çağı kavramına uygun bir şekilde çalışan, sürekli gelişen, araştıran, deneyen ve benzetim yapabilen firmaların ayakta kalmasına olanak sağlamıştır. Bu özelliklere uyum sağlayamayan ve taleplere cevap veremeyen firmalar ise zaman içinde varlık savaşını kaybetmiştir.

Firmamız, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek 2008 yılında kurulmuştur. Temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, çağdaş, ferah, özel ve kullanışlı mekanlar tasarlamak ve profesyonel bir şekilde uygulamaktır.

Sizlerle birlikte mutlu, huzurlu ve güvenli yarınlara adım atmak için buradayız.